Samostatné fóliové bazény

Milano – kruhový bazén

Bazén MILANO lze charakterizovat jako praktický, kvalitně zpracovaný, vysoce odolný bazén se snadnou instalací a za velice příznivou cenou. Bazén může stát volně na zahradě nebo ho lze zapustit do země. Šířku bazénu lze definovat v rozmezí od 3 do 8 m. Stabilitu bazénu zajišťuje pozinkovaná ocelová opěrná konstrukce s pláštěm o síle 0,6 nebo 0,7 mm pro odpovídající výšku bazénu 1,2 nebo 1,5 m. Vnitřní strana pláště je obložena PVC fólií o síle 0,6 nebo 0,8 mm, jejíž barva a vzor jsou volitelné, a na kterou se vztahuje pětiletá garance. Bazén je ideálním řešením pro jedince, kteří hledají kompromis ve smyslu kvality a ceny.

Toscana – oválný bazén

Bazén TOSCANA precizně provedený, vysoce odolný oválný bazén s definovatelnými rozměry. Bazén se hodí jak k nadzemní instalaci, tak k částečnému nebo úplnému zapuštění do země, při kterém je však nutné po delší straně bazénu instalovat opěrné zídky. Plášť bazénu je vyroben z pozinkované oceli a jeho vnitřní strana je obložena velice odolnou PVC fólií. Tloušťka pláště je 0,6 nebo 0,7 mm pro odpovídající výšku bazénu 1,2 nebo 1,5 m. Barvu a vzor PVC fólie lze zvolit z nabízených variant se standardními tloušťkami 0,6 nebo 0,8 mm a záruční dobou 5 let. Bazén TOSCANA je ideálním útočištěm pro celou rodinu v letních parných dnech.

ELBA – osmičkový bazén

Bazén ELBA zaujme svým elegantním vzhledem ve tvaru číslice 8. Rozměry bazénu, vzor a barva bazénové fólie jsou volitelné v rámci nabízených variant. Bazén je vhodný jak pro nadzemní instalaci, tak pro zapuštění do země. Opěrná konstrukce bazénu je vyrobena z pozinkované oceli s tloušťkou pláště 0,6 či 0,7 mm na základě zvolené výšky bazénu. PVC fólie se vyznačuje kvalitním zpracováním, vysokou odolností a dlouhou životností. Na fólii se vztahuje záruka 5 let.
Bazén ELBA zaručí příjemné a pohodlné letní koupání pro všechny generace.